JESTEŚ MARKĄ

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/klient.dhosting.pl/przesluga/przesluga.pl/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
Stworzenie silnej marki osobistej – w przypadku menedżera, artysty, sportowca, polityka czy naukowca – wymaga starannego przemyślenia własnej tożsamości.    
Jak zbudować własną markę w biznesie? Wiele organizacji i firm buduje tożsamość biznesową akcentując pozycję swojego lidera. Na jego wizerunku i osobowości opierają przyszłość marki. Ryzykowne, ale – bywa bardzo opłacalne.  
Jak zbudować markę w polityce? To jedno z najtrudniejszych i najbardziej fascynujących zadań dla market era i doradcy strategicznego. To jedno z najtrudniejszych życiowych zadań dla samego kandydata. Od czego zacząć karierę w polityce?  
Nie ma chyba lepszego instrumentu w budowaniu własnej marki niż marketing szeptany. Jeśli z ust do ust przechodzi wyłącznie dobra i intrygująca opinia na twój temat, bądź dumny i zadowolony. Wybijesz się ponad przeciętność.    
Jak się odnaleźć w sytuacji kryzysowej? Mówić prawdę czy zatajać fakty w nadziei, że jakoś to będzie? Od czego zacząć? Jak ratować nadszarpniętą reputację?